Info

NLM Eiendom er eiendomselskaper som drifter og forvalter eiendommene til hovedorganisasjonen Norsk Luthersk Misjonssamband.

Denne nettsiden omfatter i hovedsak eiendommer i Oslo. De største eiendommene er organisert som egne aksjeselskap

  • Kirkeveien 108 og Sinsenveien 25: Eiendom Og Bolig AS
  • Tullins gate 4: AS Tullinsgate 4
  • Sinsenveien 15-21: Fjellhaug Eiendom
  • Grensen 19: Grensen 19 AS

Formålet til eiendomsselskapene er alt til beste for NLM.

Kontakt

NLM Eiendom AS / AS Tullinsgate 4 / Eiendom og bolig AS / Grensen 19 AS / Fjellhaug Eiendom
Sinsenveien 25
0572 Oslo
Tlf.: 22 00 72 00

Trenger du umiddelbar hjelp? Vannlekkasje, utelåst etc. Kontakt:
Sinsenveien 15/21: Vakttelefon Fjellhaug 465 40 096

Bor du i Tullins gate 4 eller Kirkeveien 108: Dagtid mellom 07-15: Ring Vakttelefon Fjellhaug.
På kveldstid/helg kan du ringe Idar E. Bang 46621554 (Portner i Tullins gate 4) eller Benjamin Espeland 417 64 773 (Portner i Kirkeveien 108)

Hvem skal jeg kontakte?

  • Gjelder det studenthybel i Sinsenveien 15: studentheimen@fjellhaug.no
  • Gjelder det leiligheter i Kirkeveien 108 eller Tullins gate 4: eiendom@nlm.no
  • Gjelder det kurs og konferansespørsmål på Fjellhaug eller ønsker du å leie et rom for en natt eller tre: utleie@fjellhaug.no

Dersom det gjelder melding til vaktmester:

Ansatte

Administrasjon:

  • Morten Pettersen – Daglig leder for eiendomsselskapene i Oslo, samt NLM Eiendom AS. (mpettersen@nlm.no)
  • Karl Erik Granberg – Adm. konsulent (kgranberg@nlm.no)
  • David Semb – Eiendomsforvalter (dsemb@nlm.no)

Utleie av studenthybler og kurssenter på Fjellhaug:

  • Anne Grete Stenberg – Leder for kurssenteret (utleie@fjellhaug.no)
  • Gisele Gatete – Controller Fjellhaug ggatete@fjellhaug.no)
  • Lina K. Aarseth – Studentheimsleder (s@fjellhaug.no)

Vaktmestere for alle eiendommer:

  • Henrik Bekkevold – Driftsleder Fjellhaug / Vaktmester
  • Jone Husvegg – Vaktmester Fjellhaug
  • Peter Kristiansen – Vaktmester Bygård
  • Erik Egeland – Vaktmester Bygård